Tosca nábytek

Barová Židle Ze Sametu Nery Šedá

Vysoce kvalitní výrobek Barová Židle Ze Sametu Nery Šedá s pečetí kvality od značky Möbelix můžete najít právě teď u nás za super cenu. Teď v akci 1 519 Kč.
EAN: 9010585136576
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S touto barovou židlí šedé barvy se sametovým vzhledem získáte pěkné a pohodlné místo k sezení u domácího baru. Sametový potah je hebký a dodává barové židli noblesní nádech. Díky pěnové výplni sedíte vždy pohodlně. Podstavec tvoří železné trubky s černou práškovou barvou
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
1 519

S touto barovou židlí šedé barvy se sametovým vzhledem získáte pěkné a pohodlné místo k sezení u domácího baru. Sametový potah je hebký a dodává barové židli noblesní nádech. Díky pěnové výplni sedíte vždy pohodlně. Podstavec tvoří železné trubky s černou práškovou barvou, samozřejmostí je praktická opěrka na nohy. Židle má celkové rozměry cca 48 x 103,2 x 57 cm (Š x V x H), výšku sezení cca 76,6 cm a maximální nosnost do 140 kg. Upozorňujeme, že toto zboží není vystaveno v našich pobočkách, je možné jej získat POUZE ONLINE v našem internetovém obchodě nebo na požádání v kterékoli kamenné prodejně. Doručení přímo domů k zákazníkovi je vždy zdarma.

Katalogové číslo: 9010585136576