Tosca nábytek

Kancelářske Křeslo Austin Z Pravé Kůže

Tento akční kus Kancelářske Křeslo Austin Z Pravé Kůže originál od výrobce Möbelix snadno můžete pořídit na našich stránkách opravdu levně! Akční cena již od 12 999 Kč.
EAN: 4250950232877
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Práce za stolem se stane čistou radostí! O to se postará výkonná židle AUSTIN světle hnědé barvy s bederní opěrkou a opěrkou hlavy. Pohodlný sedací nábytek je potažen pravou kůží a stojí na hliníkové noze s hvězdicovou základnou. Pět koleček na tvrdé podlahy zajišťuje flexibilní změnu polohy sezení u stolu - stejně jako kolébkový mechanizmus s nastavením síly protiváhy. Židle měří přibližně 68 x 130-140 x 68 cm (Š x V x H)
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
12 999

Práce za stolem se stane čistou radostí! O to se postará výkonná židle AUSTIN světle hnědé barvy s bederní opěrkou a opěrkou hlavy. Pohodlný sedací nábytek je potažen pravou kůží a stojí na hliníkové noze s hvězdicovou základnou. Pět koleček na tvrdé podlahy zajišťuje flexibilní změnu polohy sezení u stolu – stejně jako kolébkový mechanizmus s nastavením síly protiváhy. Židle měří přibližně 68 x 130-140 x 68 cm (Š x V x H), výšku sedáku lze plynule nastavit mezi cca 48 a 58 cm. Opěrky na ruce, pěnové výplně a otočné sedadlo (o 360 stupňů) zajišťují pohodlný zážitek ze sezení i při delších pracovních úkolech. Model, který je k dispozici také v jiných barvách, má nosnost až 120 kilogramů. Práce v kanceláři je s touto výkonnou stoličkou ještě zábavnější!  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní

Katalogové číslo: 4250950232860