Tosca nábytek

Komoda Auris

Nejprodávanější kus Komoda Auris od značky Möbelix můžete pořídit zde teď právě za rozumné peníze. Cenově vychází na 6 499 Kč.
EAN: 5900355151561
Komoda AURIS lichotí jako estetický poutač ve vaší předsíni a stále působí diskrétně v pozadí. Výrazný kus nábytku se prezentuje v neovlivněném
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
6 499

Komoda AURIS lichotí jako estetický poutač ve vaší předsíni a stále působí diskrétně v pozadí. Výrazný kus nábytku se prezentuje v neovlivněném, funkčním stylu as promyšleným úložným prostorem.AURIS má rozměry cca 85 x 99,6 x 37,1 cm (Š x V x H) a je vyroben z robustního dekoru dřeva. S klidnou barevnou paletou zajišťují povrchy neodolatelnou domácí atmosféru: čedičově zbarvené, matné přední strany v kombinaci s korpusem ve vzhledu dub Flagstaff vytváří působivý nápad na bydlení. Černé plastové lišty rukojeti dotváří design s funkční elegancí.Komoda – vše v ceně: Na velkorysou vrchní stranu můžete působivě umístit ozdobné oblíbené kousky a fotografie vašich blízkých. Zásuvka se systémem měkkého zavírání je přehlednou možností pro malé předměty, které jsou skryty. Lodičky, tenisky a sandály jsou na dosah za dvěma otočnými dveřmi. Profitovat můžete také z přehledného uložení tří nastavitelných polic, každá s nosností do cca 5 kg.
Katalogové číslo: 5900355151561