Tosca nábytek

Komoda Fosca

Unikátní a žádaný kus Komoda Fosca od našeho výrobce Möbelix jde sehnat již dnes v bezva akci. Výhodně za skvělou cenu 4 999 Kč.
EAN: 9010585103646
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Příborník FOSCA v dubové a černé barvě přinese do vašeho domova originální poutač v industriálním stylu. S rozměry cca 148
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
4 999

Příborník FOSCA v dubové a černé barvě přinese do vašeho domova originální poutač v industriálním stylu. S rozměry cca 148,5 x 76 x 40 cm (Š x V x H) vám nabízí velkorysý úložný prostor. Vyrobený je z MDF a společně se čtvercovými kovovými nohami působí velmi stylově. Disponuje třemi zásuvkami a dvěma otočnými dvířky, za kterými jsou dvě nastavitelné police.  Zásuvky i dvířka mají systém soft-close, navíc jsou dvířka vybaveny tlumiči, které ocení zejména rodina s dětmi. Všestranný pohodlný příborník, který lze zatížit maximálně do 35 kg. Díky kovovým podstavcům se nemusíte obávat prachu za nábytkem. Pod příborníkem totiž vždy bezchybně vytřete. Tento povedený kus nábytku se hodí jak do jídeny, tak i kuchyně anebo obyváku, kde vám poslouží jako praktická komoda a zároveň se stane ozdobou tohoto pokoje.  Kombinujte nábytek ze série FOSCA podle vašich představ – v naší nabídce najdete různá provedení i velikosti.       

Katalogové číslo: 9010585103639