Tosca nábytek

KOMODA POD TELEVIZI ALASSIO

Žádaný kousek KOMODA POD TELEVIZI ALASSIO od značky se skvělou pověstí Möbelix najdete v naší nabídce za výhodné peníze! Nyní získáte od 8 899 Kč.
EAN: 5900355128532
Zařiďte si svůj obývací pokoj v moderním stylu s nábytkem ALASSIO od značky LUCA BESSONI! Vyroben byl v dekoru alpská bílá ve vysokém lesku
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
8 899

Zařiďte si svůj obývací pokoj v moderním stylu s nábytkem ALASSIO od značky LUCA BESSONI! Vyroben byl v dekoru alpská bílá ve vysokém lesku, a doplněn o grafitově šedé akcenty. Nenápadné úchytky v chromové barvě a integrované LED osvětlení s bílým denním světlem dodávají nábytku jemnou eleganci. TV díl ALASSIO má rozměry přibližně 156,3 x 62 x 40,5 cm (Š x V x H) a skvěle se hodí do obývacího pokoje jako část k obývací stěně, sestavené z jednotlivých prvků ALASSIO. Všechna tři otočná dvířka jsou vybavena tlumením dveří. Vnitřní prostor za dvířky obsahuje celkem tři polohovatelné police. Také tři otevřené přihrádky s vývody na kabely poskytují dostatečný prostor pro přijímače a konzoly, vrchní plocha je prostorná a vhodná pro širokou plochou obrazovku. Se sérií ALASSIO si vyberete stylové a funkční zařízení pro váš domov. Nabízí svěží design s promyšleným úložným prostorem: Objevte další nábytek ze série ALASSIO pro svůj koncept zařízení a vytvořte si svoji vlastní individuální oázu pohody!  Upozornění: Vyobrazené dekorace a televize nejsou součástí dodávky.
Katalogové číslo: 5900355128532