Tosca nábytek

Konferenční Stolek Guna Masív

Kvalitní a žádaný produkt Konferenční Stolek Guna Masív s pečetí kvality od značky Möbelix lze pořídit v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 6 199 Kč.
EAN: 4250950222267
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Doplňte svůj moderní interiér teplem a pohodlím v podobě konferenčního stolku z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva! Kombinace teplého dřeva a studeného chromovaného hliníku vytváří vzrušující vzhled. Ať už ho zakomponujete do minimalistického stylu zařizování
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
6 199

Doplňte svůj moderní interiér teplem a pohodlím v podobě konferenčního stolku z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva! Kombinace teplého dřeva a studeného chromovaného hliníku vytváří vzrušující vzhled. Ať už ho zakomponujete do minimalistického stylu zařizování, nebo dobře promyšleného designu bydlení – tento konferenční stolek upoutá pozornost všech! Přirozený tmavohnědý vzhled stolku o rozměrech přibližně 120 x 60 x 40 cm (D x Š x V) podtrhují dvě hranaté nohy s moderními akcenty. Díky masivní konstrukci lze nábytek zatížit až do 30 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Katalogové číslo: 4250739299930