Tosca nábytek

Konferenční Stůl Mango

Tento nejprodávanější výrobek Konferenční Stůl Mango od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix snadno získáte zrovna dnes výhodně. Nyní získáte od 7 299 Kč.
EAN: 4250950289161
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Tento konferenční stolek z mangového dřeva je skutečným klenotem se svojí propracovanou intarzií ve tvaru hvězdy. Obdélníková stolová deska
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
7 299

Ušlechtilý poutač: konferenční stolek z mangového dřeva s propracovanou intarzií Dodání je zdarma.     Tento konferenční stolek z mangového dřeva je skutečným klenotem se svojí propracovanou intarzií ve tvaru hvězdy. Čtvercová stolová deska, chráněná lakem na vodní bázi, vykouzlí ve vaší domácnosti útulnou orientální atmosféru. Podstavec je zobrazen ve stylovém kontrastu: Je vyroben z nerezavějící oceli černé barvy. To zajišťuje dostatek stability pro tento stůl o rozměrech cca 55 x 40 x 55 cm (Š x V x H). Maximální nosnost je až 45 kg. Nechte se unést do Orientu přímo u vás doma s tímto konferenčním stolkem!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Katalogové číslo: 4250950289116