Tosca nábytek

Noční Stolek Detroit Šířka 58cm

Výjimečný a žádaný výrobek Noční Stolek Detroit Šířka 58cm od skvělého výrobce Möbelix jde získat momentálně se slevou. Ceny již od 4 499 Kč.
EAN: 4038062103373
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Noční stolek DETROIT je ideálním doplňkem do moderní ložnice. S rozměry cca 58 x 64 x 41 cm (Š x V x H) nabízí dostatek úložného prostoru ve třech zásuvkách. Pohodlně se sem vejde oblíbená kniha či křížovky i kosmetika. Nábytek je vybaven systémem soft-close
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
4 499

Noční stolek DETROIT je ideálním doplňkem do moderní ložnice. S rozměry cca 58 x 64 x 41 cm (Š x V x H) nabízí dostatek úložného prostoru ve třech zásuvkách. Pohodlně se sem vejde oblíbená kniha či křížovky i kosmetika. Nábytek je vybaven systémem soft-close, takže zásuvky se zavírají vždy jemně a tiše. Noční stolek získal certifikát BQ – Alliance for Quality. Použitý dekor dřeva proto odpovídá nejvyšší kvalitě a trvanlivosti. A montáž doma je také jednoduchá. Rovné linie v kombinaci s barvami dubu a grafitu dělají z tohoto nočního stolku harmonický kousek nábytku. Úchytky zásuvek v grafitové barvě perfektně zapadají do celkového konceptu, který dotváří dvě litinové nohy, také v barvách grafitu. Díky jejich výšce, kolem 10 cm, je i vysávání pod nábytkem snadné. Série DETROIT zaujme nekompromisními liniemi a propracovanou barevnou kombinací. Pro obzvláště harmonickou ložnici je vhodné kombinovat jednotlivé kusy nábytku ze série. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si jej můžete přes náš e-shop nebo a v kamenných obchodech.

Katalogové číslo: 4038062103373