Tosca nábytek

Noční Stolek Wohnling Masív

Tento skvělý produkt Noční Stolek Wohnling Masív od spolehlivého výrobce Möbelix dostanete v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. V akci za 5 299 Kč.
EAN: 4250950295995
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tento noční stolek z akáciového dřeva je krásným doplňkovým nábytkem pro váš domov. Lakovaný povrch obzvláště krásně zvýrazní přírodní dřevěný vzhled. Asi 47 x 65 x 35 cm (Š x V x H) velký stolek upoutá hned na první pohled výraznými letokruhy
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
5 299

Dodání je zdarma. Tento noční stolek z akáciového dřeva je krásným doplňkovým nábytkem pro váš domov. Lakovaný povrch obzvláště krásně zvýrazní přírodní dřevěný vzhled. Asi 47 x 65 x 35 cm (Š x V x H) velký stolek upoutá hned na první pohled výraznými letokruhy, přírodními hnědými odstíny a kónickými kovovými nohami v šedé barvě. Všechny drobnosti lze přehledně uložit do 2 zásuvek s šedými kovovými úchyty. Stolek s tloušťkou materiálu cca 15 mm je vyroben ze dřeva z ekologického hospodářství, které vlastní certifikát FSC MIX. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Katalogové číslo: 4250950295995