Tosca nábytek

Regál Na Kolečkách Sandro Bílý

Unikátní a žádaný produkt Regál Na Kolečkách Sandro Bílý od značky se skvělou pověstí Möbelix snadno najdete momentálně za báječnou cenu! V akci od 729 Kč.
EAN: 9010585166757
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický a atraktivní regál SANDRO najde uplatnění naprosto v každém pokoji. Ať už jako úložný prostor na ručníky a sponky do vlasů v koupelně nebo jako mobilní úložný prostor ve spíži - regál na kolečkách boduje prostorem na 5 úrovních s podlahou z perforovaných roštů. Velká police o rozměrech přibližně 45
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
729

Praktický a atraktivní regál SANDRO najde uplatnění naprosto v každém pokoji. Ať už jako úložný prostor na ručníky a sponky do vlasů v koupelně nebo jako mobilní úložný prostor ve spíži – regál na kolečkách boduje prostorem na 5 úrovních s podlahou z perforovaných roštů. Velká police o rozměrech přibližně 45 x 105 x 26 cm (Š x V x H) vyrobená z kovu v klasické bílé barvě inspiruje a hodí se do mnoha stylů bydlení. Regál je vybaven 4 plastovými kolečky a lze jej zatížit maximálně do 50 kg. Tip: Regál boduje i v dětském pokoji s dostatkem místa na hračky nebo potřeby pro ruční práce.

Katalogové číslo: 9010585166788