Tosca nábytek

Rohová Šatní Skříň Celle Extra

Zlevněný výrobek Rohová Šatní Skříň Celle Extra od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix jednoduše můžete sehnat tady teď za mimořádně nízkou cenu! K sehnání zrovna v akci za 10 999 Kč.
EAN: 4047054449443
Pořiďte si rohovou šatní skříň CELLE EXTRA jako sofistikované řešení úložného prostoru ve vaší ložnici! Nábytek s rozměry cca 117 x 197 x 117 cm (Š x V x H) je vyrobený z masivního dřevěného dekoru a zaujme i trendy
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
10 999

Pořiďte si rohovou šatní skříň CELLE EXTRA jako sofistikované řešení úložného prostoru ve vaší ložnici! Nábytek s rozměry cca 117 x 197 x 117 cm (Š x V x H) je vyrobený z masivního dřevěného dekoru a zaujme i trendy, domáckou barevnou směsí tmavě šedé a dubu. Za dvěma otočnými dveřmi se můžete těžit ze značného prostoru, který poskytuje devět nastavitelných polic. Flexibilní dostupný prostor je úhlednou možností pro košile, prádlo, úložné boxy atd. Halenky, košile a business outfity čekají na další použití bez pomačkání na šatní tyči. Hliníkové úchytky dotvářejí design funkčně a harmonicky. S touto rohovou šatní skříní zvolíte výrobek německé výroby, který je certifikován ekoznačkou ‚Modrý anděl‘ a zároveň splňuje požadavky pečeti kvality ‚Golden M‘. Objevte CELLE EXTRA jako skvělé řešení pro váš individuální koncept zařízení.
Katalogové číslo: 4047054449443