Tosca nábytek

Rozkládací Rohová Sedačka Lukas Světle Šedá

Tento akční a ve slevě produkt Rozkládací Rohová Sedačka Lukas Světle Šedá od dodavatele kvalitních produktů Möbelix jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za rozumné peníze. Aktuálně výhodně za 23 499 Kč.
EAN: 5902963461056
Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Sedací souprava LUKAS ve tvaru písmene L (otoman vlevo) je vyhotovena v moderním designu se světle šedým textilním potahem (odstín caffe latte)
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
23 499

Sedací souprava LUKAS ve tvaru písmene L (otoman vlevo) je vyhotovena v moderním designu se světle šedým textilním potahem (odstín caffe latte), a zve vás na pohodlné sezení a relax. S rozměrem rohu přibližně 190 x 235 cm nabízí 6 míst k sezení. Výplň sedacích polštářů tvoří jádro z polyuretanové pěny a vlnité pružiny. Součástí sedačky jsou i zádové a dekorační polštáře. Celkový vzhled dotvářejí nohy z borovicového dřeva. Tato sedací souprava je také čalouněná i ze zadní strany v originálním potahu, proto je možné ji umístit kamkoliv do prostoru. Sedací souprava LUKAS nabízí také funkci lůžka: jednoduchým vysunutím lavice a sklopením opěrky vznikne plocha lůžka s rozměrem asi 140 x 200 cm. Ideální pro hosty! Dalším plusem je integrovaný úložný prostor ve formě boxu. Tato sedací souprava je praktická a krásná. Dostupná je i v jiných barvách. Vyberte si tu svou! Dodání je zdarma. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani skladem v žádné z našich poboček, je možné jej objednat pouze přes e-shop nebo na požádání v kamenn&yacu

Katalogové číslo: 5902963461056