Tosca nábytek

Sedací Lavice Luise

Velmi oblíbený produkt Sedací Lavice Luise od známého dodavatele Möbelix jednoduše pořídíte právě zde pořád výhodně. Cena od 6 499 Kč.
EAN: 9009852870039
S lavicí LUISE antracitové barvy získáte měkké pohodlí při sezení. Lavice je jako stvořená k vylepšení předsíně - hosty tak můžete přivítat ušlechtilým kusem nábytku. Skvěle vynikne i v jídelně
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
6 499

S lavicí LUISE antracitové barvy získáte měkké pohodlí při sezení. Lavice je jako stvořená k vylepšení předsíně – hosty tak můžete přivítat ušlechtilým kusem nábytku. Skvěle vynikne i v jídelně, spolu s židlemi ve stejném vzhledu, které si můžete u nás také zakoupit. S rozměrem cca 140 x 90,5 x 65 cm (Š x V x H) se lavice skvěle hodí i do menších, světlých místností. Rám je vyroben z kovu s práškovým nástřikem. Plocha k sezení je třímístná a vybavená jádrem s taštičkovými pružinami a pěnou. Potah působí vintage sametovým vzhledem, opěrka má navíc ozdobné prošívání a také je vyplněna pěnou. Celková maximální nosnost lavice je 300 kg a její váha je cca 27 kg. Užijte si stylové a pohodlné sezení se sedacím nábytkem LUISE!
Katalogové číslo: 9009852870039