Tosca nábytek

Sedací Souprava Ve Tvaru U Jakarta Stříbrná /černá

Tento neodolatelný produkt Sedací Souprava Ve Tvaru U Jakarta Stříbrná /černá od kvalitní společnosti Möbelix lze sehnat teď za výborné peníze! Cenově vychází na 33 599 Kč.
EAN: 4250826333073
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava JAKARTA je útulným a velkorysým místem pro váš domov. S extravagantním potahem z umělé kůže v černé barvě a potehem z tkané textílie v šedé barvě si získá obdivné pohledy vašich hostí. Díky svéhu elegantnímu designu a praktickému tvaru U  je možné ji kombinovat s mnoha styly
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
33 599

Sedací souprava JAKARTA je útulným a velkorysým místem pro váš domov. S extravagantním potahem z umělé kůže v černé barvě a potehem z tkané textílie v šedé barvě si získá obdivné pohledy vašich hostí. Díky svéhu elegantnímu designu a praktickému tvaru U  je možné ji kombinovat s mnoha styly bydlení. Obzvlášť praktické jsou nastavitelné područky, pohodlné opěrky hlavy a 3 zádové polštáře. Optimální pohodlí zajišťují Nosag pružiny a jádro z PUR pěny. Integrovaná funkce spaní mění sedačku na pohodlnou postel. Deky a polštářky můžete perfektně uložit v postelovém boxu. Otoman je umístěný vlevo. Sedací souprava JAKARTA působí půvabně a luxusně zároveň!  

Katalogové číslo: 4250826333073