Tosca nábytek

Skříň Na Oděv Welcome

Velmi žádaný výrobek Skříň Na Oděv Welcome od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix lze pořídit právě teď v naší nabídce extra výhodně! Teď v akci 5 999 Kč.
EAN: 5900355151523
Příjemný šik se snoubí s funkčností: trendy šatní skříň WELCOME dodává chodbám a předsíňkám stylový šmrnc a zároveň se zaměřuje na promyšlenou praktičnost!Skříň do předsíně o rozměrech cca 60
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
5 999

Příjemný šik se snoubí s funkčností: trendy šatní skříň WELCOME dodává chodbám a předsíňkám stylový šmrnc a zároveň se zaměřuje na promyšlenou praktičnost!Skříň do předsíně o rozměrech cca 60,4 x 200,7 x 38 cm (Š x V x H) vám nabízí cenné úložné možnosti v kompaktním prostoru s tyčí na šaty a sedmi nastavitelnými policemi.Velkorysý prostor za dvěma otočnými dveřmi lze flexibilně navrhnout podle vašich potřeb, takže bundy, boty a doplňky lze pohodlně uložit. S tímto přehledným řešením máte vždy rychle po ruce to, co potřebujete.V rámci šatního programu WELCOME šatní skříň zaujme i sofistikovanou souhrou nápadně kresleného dekoru řemeslného dubu a černých akcentů.
Katalogové číslo: 5900355151523