Tosca nábytek

Skříň S Posouvacími Dveřmi Cadore

Unikátní výrobek Skříň S Posouvacími Dveřmi Cadore od skvělého výrobce Möbelix jednoduše naleznete na našich stránkách teď v akci. Pouze nyní za 15 499 Kč.
EAN: 5901738034600
Objevte funkční a vkusný prostorový zázrak pro vaši ložnici s touto stylovou skříní s posuvnými dveřmi! Šatní skříň CADORE o rozměrech cca 270 x 210 x 60 cm (Š x V x H) svým působivým designem v dekorech dub Montana - ve vzhledu spárovky - a odstín champagne vytváří vkusné prostředí v místnosti. Dvě posuvné dveře jsou vybaveny praktickými madly – svislými lištami stříbrné barvy.
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
15 499

Objevte funkční a vkusný prostorový zázrak pro vaši ložnici s touto stylovou skříní s posuvnými dveřmi! Šatní skříň CADORE o rozměrech cca 270 x 210 x 60 cm (Š x V x H) svým působivým designem v dekorech dub Montana – ve vzhledu spárovky – a odstín champagne vytváří vkusné prostředí v místnosti. Dvě posuvné dveře jsou vybaveny praktickými madly – svislými lištami stříbrné barvy. Za nimi na vás čeká dostatek úložného prostoru pro oblečení a další věci, které je třeba uskladnit. Tři věšákové tyče poskytují prostor k zavěšení košil, šatů a obleků. Na tři pevné police můžete uložit trička, džíny a mnoho dalšího. Police nelze výškově přestavovat. Skříň je dostupná i v jiném rozměru a také si ji můžete rozšířit o paspartový rám s osvětlením.
Katalogové číslo: 5901738034600