Tosca nábytek

Zahradní Lehátko Ava Masiv

Tento kvalitní kousek Zahradní Lehátko Ava Masiv od našeho známého výrobce Möbelix k dostání v aktuální nabídce téměř zdarma. Produkt momentálně prodáváme za 7 499 Kč.
EAN: 9010585158202
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Pohodlné lehátko AVA ztělesňuje kombinaci stylu a funkčnosti. Zaujme svým univerzálním nadčasovým designem a poskytne vám ideální místo na opalování či odpočívání u bazénu
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
7 499

Pohodlné lehátko AVA ztělesňuje kombinaci stylu a funkčnosti. Zaujme svým univerzálním nadčasovým designem a poskytne vám ideální místo na opalování či odpočívání u bazénu, na terase nebo v zahradě. Toto skvělé lehátko je vyrobeno z robustního akáciového dřeva s přírodní olejovou povrchovou úpravou. Výhodou je odolnost vůči povětrnostním vlivům. Díky pevnému dřevěnému rámu je stabilní a trvanlivé. V kombinaci s černým potahem působí mimořádně příjemným dojmem. Lehátko s nastavitelným opěradlem, měkkým polstrováním a atraktivním designem poskytuje optimální pohodlí. Dejte létu zelenou a relaxujte na maximum se zahradním lehátkem AVA!

Katalogové číslo: 9010585158202