Tosca nábytek

Kontejner Filou Šířka 46cm

Tento akční a ve slevě kus Kontejner Filou Šířka 46cm od populárního výrobce Möbelix jednoduše můžete sehnat u nás nyní skutečně výhodně. Teď v akci 2 599 Kč.
EAN: 4038061120708
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Pojízdný kontejner ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem pod psacím stolem. Byl vyroben s bílým dekorem
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
2 599

Pojízdný kontejner ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem pod psacím stolem. Byl vyroben s bílým dekorem, který doplňují ozdobné knoflíkové úchytky v barvě zinku. Mobilní kontejner o rozměrech cca 46 x 58 x 40 cm (Š/V/H) je vhodný do dětského nebo studentského pokoje a disponuje třemi šuplíky, kde najdou místo všechny školní nebo kancelářské potřeby. Díky čtyřem univerzálním kolečkům na tvrdé i kobercové povrchy lze tento kousek nábytku lehce přemísťovat. Doplňte tento pojízdný kontejner pod psací stůl i o ostatní nábytek ze série FILOU! S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.  

Katalogové číslo: 4038061120708