Tosca nábytek

Sada Barových Židlí Kubis, Hnědavě Šedá

Vynikající kousek Sada Barových Židlí Kubis, Hnědavě Šedá od skvělého a známého výrobce Möbelix jednoduše získáte momentálně napořád výhodně. Na našich stránkách za 5 599 Kč.
EAN: 8720053568280
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S touto dvoudílnou sadou barových židlí šedohnědé barvy si můžete do svého domova přinést dvě pohodlná sedadla
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
5 599

S touto dvoudílnou sadou barových židlí šedohnědé barvy si můžete do svého domova přinést dvě pohodlná sedadla, která budou perfektním doplňkem k domácímu baru. Čtvercový rám vyrobený z hliníku s práškovým nástřikem černé barvy podtrhuje lineární vzhled. Židle je vybavena i praktickou opěrkou nohou. Barové židle, každá o rozměrech cca 50 x 112 x 60 cm (Š x V x H), zaujmou atraktivním potahem ve vzhledu kůže a měkkým polstrováním pro optimální komfort sezení. Každá z nich má maximální nosnost až 140 kg. Upozorňujeme, že toto zboží není vystaveno v našich pobočkách, je možné jej získat POUZE ONLINE v našem internetovém obchodě nebo na požádání v kterékoli kamenné prodejně. Doručení přímo domů k zákazníkovi je vždy zdarma.

Katalogové číslo: 8720053568280