Tosca nábytek

Komoda Mick

Exkluzivní výrobek Komoda Mick od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jednoduše můžete získat ještě dnes za mimořádně nízkou cenu! Právě teď jen za 4 499 Kč.
EAN: 9009852809060
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Moderní jednoduchý styl příborníku MICK v bílé barvě bude tvořit ve vašem interiéru světlé a přátelské prostředí. S rozměry 138 x 80 x 40 cm (Š x V x H) nabízí bohatý úložný prostor
Ověřit dostupnost
Značka: Möbelix
4 499

Moderní jednoduchý styl příborníku MICK v bílé barvě bude tvořit ve vašem interiéru světlé a přátelské prostředí. S rozměry 138 x 80 x 40 cm (Š x V x H) nabízí bohatý úložný prostor, který uvítáte v každé domácnosti. Navíc ho jednoduše sladíte s ostatními komponenty vašeho interiéru. Příborník z MDF disponuje třemi zásuvkami, které jsou ideálním místem pro uložení drobných kuchyňských potřeb. Za třemi otočnými dveřmi je šest prostorných přihrádek na hrnce, utěrky, či jiné věci, které potřebujete mít po ruce, zároveň ale mimo zrak. Originálními úchyty v hnědé barvě zaujmou na první pohled. Černé gumové nožičky zajišťují stabilitu příborníku. Maximální nosnost je 50 kg. Už dlouho sníte o krásném a praktickém příborníku? Eleganntí nábytek MICK splní vaši představu na jedničku!  

Katalogové číslo: 9009852948561